06.07.2018

За втручання прокурора повернуто землю територіальній громаді

  

Апеляційним судом Чернігівської області за активної позиції прокурора відмовлено у задоволенні апеляційної скарги фізичної особи на рішення Чернігівського районного суду, ухваленого за результатами розгляду позову прокуратури області.

Предметом розгляду у суді першої інстанції було встановлення законності рішень органу державної влади про передачу у приватну власність земельної ділянки, яка входить до складу земель комунальної власності Старобілоуської сільської ради Чернігівського району.

Указана земельна ділянка входила до складу земель, які були передані та фактично використовувалися мешканцями с. Старий Білоус, але перебували за межами території населеного пункту. З метою приведення землевпорядної документації у відповідність із фактичними площами земельних ділянок, які перебувають у користуванні громадян-мешканців села, сільською радою ініційовано зміну меж села Старий Білоус.

Натомість, незважаючи на затвердження сесією Чернігівської районної ради проекту землеустрою щодо зміни меж села Старий Білоус, Головним управлінням Держгеокадастру у області, до реєстрації відповідних прав, прийнято рішення про передачу земельної ділянки площею 2 га мешканцю м. Чернігів.

Рішення апеляційного суду набрало чинності з моменту його проголошення.

Прес-служба прокуратури області

кількість переглядів: 288