25.04.2019

За фактом смерті засудженого у ДУ «Новгород-Сіверська установа виконання покарань № 31» зареєстровано кримінальне провадження

  

В Державній установі «Новгород-Сіверська установа виконання покарань № 31» допущено факт передчасної смерті засудженого до довічного позбавлення волі.

Попередньо з’ясовано, що близько 15:00 в одній із камер установи виявлено засудженого повішеним на саморобній мотузці. Персоналом медичної частини та медичними працівниками комунального закладу «Новгород-Сіверська центральна районна лікарня ім. І.В. Буяльського», викликаними для надання допомоги, констатовано смерть в’язня.

За вказаним фактом до Єдиного реєстру досудових розслідувань внесені відомості за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ч. 1 ст. 115 КК України з відміткою самогубство (попередня кваліфікація).

Крім того, регіональною прокуратурою начальнику Центрального міжрегіонального управління з питань виконання кримінальних покарань та пробації Міністерства юстиції внесено документ реагування про усунення порушень кримінально-виконавчого законодавства щодо дотримання режимних вимог, забезпечення нагляду за засудженими та неналежної соціально-виховної роботи в Державній установі «Новгород-Сіверська установа виконання покарань № 31».  

Остаточне вирішення надзвичайної події, розгляд документа реагування  та результати слідства контролюються керівництвом регіональної прокуратури.

Довідково: 35-річний чоловік тримався у виправній установі на підставі вироку Апеляційного суду Закарпатської області від 27.09.2002, яким був засуджений до покарання у виді довічного позбавлення волі за умисні вбивства кількох осіб та розбійний напад.

Прес-служба прокуратури Чернігівської області

кількість переглядів: 396