08.08.2019

Завдяки реагуванню прокурора територіальна громада отримала приміщення навчального закладу орієнтовною вартістю понад 5,2 млн грн

  

Органами прокуратури області постійно вживаються заходи, спрямовані на захист інтересів держави у сфері охорони дитинства.

Особлива увага та належне реагування забезпечується прокурорами при організації та забезпеченні освітнього процесу.

Нагадаємо, під час реалізації конституційних повноважень ювенальними прокурорами установлено, що при створенні однієї з об’єднаних територіальних громад Прилуцького району приміщення дошкільного навчального закладу з ігровим майданчиком вартістю понад 5,2 млн грн залишилося непереданим у комунальну власність.

Даний об’єкт освітнього спрямування раніше перебував у користуванні реформованого сільськогосподарського підприємства, яке в подальшому збанкрутіло.

Реагуючи на виявлені порушення законодавства, з метою відновлення порушених прав та інтересів членів об’єднаної територіальної громади та держави, Прилуцькою місцевою прокуратурою заявлено позов, який рішенням Чернігівського окружного адміністративного суду було задоволено в повному обсязі.

Наразі селищною радою прийнято рішення про прийняття зазначеного об’єкта нерухомості у комунальну власність та оформлення за собою права власності на вказану будівлю.

Робота з зазначених питань триває.  

Прес-служба прокуратури Чернігівської області

кількість переглядів: 130