06.01.2021

Під час візиту заступника керівника обласної прокуратури в одній із камер Чернігівського СІЗО у в’язня виявлено заборонені предмети

  

Одним із пріоритетних напрямів діяльності органів прокуратури області є забезпечення  додержання конституційних  прав громадян в установах попереднього ув’язнення, виконання покарань та при застосуванні  інших заходів  примусового характеру, пов’язаних  з обмеженням особистої свободи.

Ефективним засобом моніторингу стану додержання законності у місцях несвободи є проведення прокурорами раптових перевірок, спілкування з в’язнями в умовах конфіденційності.

Заступник керівника обласної прокуратури Владислав Грюк відвідав державну установу «Чернігівський слідчий ізолятор» та здійснив особистий прийом ув’язнених і засуджених.

Вкотре констатовано, що санітарно-технічний стан майже всіх приміщень слідчого ізолятора незадовільний, потребує проведення ремонтних робіт.

При цьому в одній із камер виявлено заборонені для користування в’язнями предмети, що свідчить про недостатній рівень додержання режимних вимог в установі. Керівництву СІЗО вказано на відсутність належної організації роботи на даному напрямі та зобов’язано вжити необхідних заходів до виправлення становища.

Під час спілкування із особами, які тримаються в слідчому ізоляторі,  роз’яснено вимоги кримінального, кримінально-виконавчого та законодавства про попереднє ув’язнення. Надано відповіді на питання, що їх цікавлять.
    
Пресслужба Чернігівської обласної прокуратури

кількість переглядів: 175