28.04.2021

У Чернігівській обласній прокуратурі відбувся семінар за участі регіонального представника Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини

     

 

У Чернігівській обласній прокуратурі 28 квітня пройшов навчальний семінар у режимі відеоконференції на тему: «Шляхи удосконалення організації роботи з розгляду звернень, у тому числі в порядку кримінального процесуального законодавства, особистого прийому в органах прокуратури».

Захід відбувся за участі регіонального представника Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини в області Ірини Жмаки, працівників Чернігівської обласної прокуратури, керівників окружних прокуратур, їх заступників та прокурорів.
Відкрив семінар керівник обласної прокуратури Сергій Василина. Він зазначив, що для нього, як для керівника, питання своєчасного та якісного розгляду звернень громадян є дуже важливим. Тому на даний час використовуються усі сучасні системи, за допомогою яких громадяни можуть звернутися до органів прокуратури. Також керівник прокуратури наголосив на трьох важливих функціях: правозахисній, інформативній та комунікаційній, які сьогодні виконує Інститут звернень громадян у державі.

Регіональний представник Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини в області Ірина Жмака презентувала щорічну доповідь Уповноваженого ВРУ з прав людини про стан додержання та захисту прав і свобод людини і громадянина в Україні за 2020 рік.