Контраст contrast
Шрифт Очистити
Сховати налаштування
 
13.02.2025

Чернігівцю, який телефонував з погрозою вчинити вибух, повідомлено про підозру

   

За процесуального керівництва Чернігівської окружної прокуратури повідомлено про підозру жителю міста Чернігова за фактом завідомо неправдивого повідомлення про підготовку вибуху, який загрожує загибеллю людей чи іншими тяжкими наслідками (ч. 1 ст. 259 КК України).

Досудовим розслідуванням установлено, що 32-річний чоловік у  лютому 2025 року, перебуваючи в стані алкогольного сп’яніння, здійснив зі свого мобільного телефону дзвінок на спецлінію «102» та повідомив оператору неправдиву інформацію про готовність кинути гранату в мобільний пост працівників ТЦК та Національної поліції України, який знаходився в одному з густонаселених районів міста Чернігова.

Протиправні дії чоловіка поставили під загрозу громадську безпеку та здійснили відволікання від виконання своїх службових обов’язків органи Національної поліції України.

За вчинене чоловікові загрожує покарання у виді позбавлення волі на строк від двох до шести років.

Досудове розслідування здійснюється слідчими Чернігівського РУП ГУНП в Чернігівській області.

За інформацією Чернігівської окружної прокуратури

кількість переглядів: 145