25.06.2021

Привласнення майже 240 тис. грн під час переоснащення шкільної котельні – обвинувальний акт стосовно начальника відділу райдержадміністрації та підприємця скеровано до суду

          

Чернігівською обласною прокуратурою скеровано до суду обвинувальний акт стосовно приватного підприємця та начальника відділу освіти однієї з районних державних адміністрацій Чернігівської області за фактами зловживання службовим становищем та заволодіння державними коштами шляхом службового підроблення (ч. 3 ст. 191 та ч. 1 ст. 366 КК України).

За даними слідства, у 2017 році, відповідно до укладених з відділом освіти РДА договорів, приватне підприємство здійснювало технічне переоснащення котельні однієї з загальноосвітніх шкіл району на загальну суму понад 1 млн грн. Незважаючи на те, що підозрювані знали про невиконання робіт у повному обсязі, вони склали і підписали акт виконаних робіт та довідку про їх вартість. У результаті на рахунок підприємства підрядника було перераховано майже 240 тисяч державних коштів за фактично невиконану роботу.

Примітка: відповідно до ст. 62 Конституції України особа вважається невинуватою у вчиненні злочину і не може бути піддана кримінальному покаранню, доки її вину не буде доведено в законному порядку і встановлено обвинувальним вироком суду.

Пресслужба Чернігівської обласної прокуратури

 

кількість переглядів: 208