01.07.2021

За заміну вікон в закладах освіти Ніжина переплатили майже 100 тис. грн. Обвинувальний акт направлено до суду

       

Ніжинською окружною прокуратурою направлено до суду обвинувальний акт у кримінальному провадженні за фактом неналежного виконання службовою особою своїх службових обов’язків, що завдало істотної шкоди державним інтересам (ч. 1 ст. 367 КК України).

Досудовим розслідуванням установлено, що між Управлінням освіти Ніжинської міської ради та приватним підприємством у травні 2017 року укладено договір на постачання 148 металопластикових вікон для навчальних закладів міста та Управління освіти загальною вартістю майже 600 тис. грн.

У подальшому колишній керівник Управління освіти Ніжинської міської ради, неналежно виконуючи свої службові обов’язки, всупереч вимог Закону України «Про публічні закупівлі»  уклав додаткову угоду до договору, за якою Управління здійснило оплату товару за завищеною ціною. Бюджету міста завдано збитків на суму майже 100 тис. грн чим спричинено істотну шкоду державним інтересам.

Примітка: відповідно до ст. 62 Конституції України особа вважається невинуватою у вчиненні злочину і не може бути піддана кримінальному покаранню, доки її вину не буде доведено в законному порядку і встановлено обвинувальним вироком суду.

Пресслужба Чернігівської обласної прокуратури

 

кількість переглядів: 461