Контраст contrast
Шрифт Очистити
Сховати налаштування
 
02.08.2023

У Чернігівській обласній прокуратурі проведено оперативну нараду за результатами роботи у першому півріччі 2023 року

  

У Чернігівській обласній прокуратурі відбулась оперативна нарада під головуванням керівника обласної прокуратури Станіслава Гущесова. На нараді обговорено результати діяльності органів прокуратури області у першому півріччі 2023 року та визначено ключові завдання та пріоритетні напрями роботи на наступний період.

Захід відбувся за участі першого заступника керівника обласної прокуратури Бєликова Ф.Ю., заступника керівника обласної прокуратури Никифорука А.С., керівників структурних підрозділів, керівників окружних прокуратур, їх заступників.

Розпочинаючи нараду, Станіслав Гущесов зазначив, що в умовах правового режиму воєнного стану органами прокуратури області вживались системні організаційні та практичні заходи з метою забезпечення виконання покладених законодавством функцій щодо захисту прав і свобод людини, інтересів суспільства та держави.

Пріоритетним напрямом роботи з початку повномасштабної збройної агресії Російської Федерації проти України залишається протидія кримінальним правопорушенням, пов’язаним зі збройним конфліктом, посяганням на територіальну цілісність і недоторканість України, колабораційною діяльністю.

Очільник обласної прокуратури відмітив, що потребує активізації робота з виявлення кримінальних правопорушень, пов’язаних із корупцією, у тому числі зловживанням службовим становищем службовими особами, незаконним видобуванням корисних копалин, а також незаконним використанням бюджетних та міжнародних коштів, виділених на ремонт житлових будинків, об’єктів цивільної та критичної інфраструктури, що зазнали руйнувань унаслідок військової агресії РФ у Чернігівській області.

Окремо зазначив, що особливу увагу слід приділити бездіяльності органів місцевого самоврядування з приведення захисних споруд для укриття у навчальних закладах у стан готовності.

Окрім цього, необхідно приділяти належну увагу новим формам посягань на власність, зокрема заволодіння грошовими коштами громадян шляхом імітації реально існуючої допомоги вимушеним переселенцям, є-підтримки, фінансової допомоги державних та міжнародних інституцій, ООН, ЄС, благодійних фондів, банків тощо.

Підводячи підсумки, Станіслав Гущесов наголосив на необхідності негайної активізації діяльності органів прокуратури регіону на пріоритетних напрямах та невідкладного вирішення обговорених проблем.

Як результат, учасники наради визначили низку заходів, спрямованих на підвищення ефективності та результативності у діяльності органів прокуратури Чернігівської області на наступний період.

 

 

 

 

 

 

 

Пресслужба Чернігівської обласної прокуратури

кількість переглядів: 12656