12.08.2024 Ліквідовано міжрегіональний канал збуту психотропів – затримано 6 учасників злочинної групи
За процесуального керівництва прокурорів Чернігівської обласної прокуратури повідомлено про підозру шістьом особам у незаконному придбанні, зберіганні, пересиланні з метою збуту та збуті психотропних речовин у великих розмірах, за попередньою змовою групою осіб (ч. 2 ст. 307 КК України).
Учасники злочинної схеми діяли на території Чернігівської, Запорізької та Львівської областей. Вони отримували PVP й амфетамін через службу доставки, фасували психотропи дрібними порціями та розповсюджували шляхом так званих «закладок», приховуючи їх у землі в лісосмугах та парках міст. Про координати схованок підозрювані повідомляли через мессенджер «Telegram». Всього задокументовано 19 фактів збуту психотропних речовин. Під час проведення обшуків місць проживання й транспортних засобів виявлено та вилучено понад 100 згортків з психотропами, мобільні телефони, «чорнові» записи. Наразі підозрюваних затримано та обрано запобіжні заходи у вигляді тримання під вартою. Досудове розслідування здійснюється слідчими СУ ГУНП в Чернігівській області за оперативного супроводу Управління СБУ в Чернігівській області.
Примітка: відповідно до ст. 62 Конституції України особа вважається невинуватою у вчиненні злочину і не може бути піддана кримінальному покаранню, доки її вину не буде доведено в законному порядку і встановлено обвинувальним вироком суду. Пресслужба Чернігівської обласної прокуратури |
кількість переглядів: 559
|