Контраст contrast
Шрифт Очистити
Сховати налаштування
 
07.04.2025

Повідомлено про підозру підлітку, який на замовлення підпалив залізничну релейну шафу

   

За процесуального керівництва Чернігівської обласної прокуратури повідомлено про підозру неповнолітньому жителю міста Чернігова у диверсії, вчиненій в умовах воєнного стану (ч. 2 ст. 113 КК України). 

    

За даними слідства, 23 березня 2025 року неповнолітній, шукаючи легкий заробіток, погодився підпалити залізничну релейну шафу вхідного світлофора однієї зі станцій міста. Завдання отримав через Telegram, також йому роз’яснили необхідність фіксації своїх дій на відео за допомогою спеціального застосунку, який додає позначки дати, часу та геологації.

В пообідній час хлопець прибув із заздалегідь підготовленою запальною сумішшю, сірниками та викруткою до місця розташування «об’єкту». Він облив релейну шафу розчинником та підпалив її.

Відзняті відеоматеріали надіслав «роботодавцю» для підтвердження виконання поставленого завдання та отримання грошової винагороди у розмірі 8 тис. грн.

Зауважуємо, за вчинення вказаного злочину в умовах воєнного стану, враховуючи вимоги ст. 113 КК України, передбачене покарання у виді позбавлення волі на строк до п’ятнадцяти років.

Досудове розслідування здійснюється Управлінням СБУ в Чернігівській області за оперативного супроводу Чернігівського РУП ГУНП в Чернігівській області.

Примітка: відповідно до ст. 62 Конституції України особа вважається невинуватою у вчиненні злочину і не може бути  піддана кримінальному покаранню, доки її вину не буде доведено в законному порядку і встановлено обвинувальним вироком суду.

Пресслужба Чернігівської обласної прокуратури

кількість переглядів: 62