Контраст contrast
Шрифт Очистити
Сховати налаштування
 
08.06.2021

Прокуратура звернулася з позовом до суду про повернення 161 га земель дослідному господарству

Прокуратура звернулася з позовом до суду про повернення 161 га земель дослідному господарству
Козелецька окружна прокуратура звернулася з позовом до Господарського суду Чернігівської області про визнання незаконним та скасування наказу Головного управління Держгеокадастру в області, рішення про державну реєстрацію, а також повернення земельної ділянки.
 
Установлено, що згідно з державним актом на право постійного користування землею від 10.11.1995 Дослідному господарству «Чернігівське» Інституту садівництва Національної академії аграрних наук України передано земельну ділянку орієнтовною площею 161 га, яка відноситься до особливо цінних земель.
 
Водночас, наказом Головного управління Держгеокадастру у Чернігівській області за результатами інвентаризації земель у зв’язку із відсутністю оформлених правовстановлюючих документів, земельну ділянку фактично вилучено у сільськогосподарського підприємства. 
Таким чином ДП «Дослідне господарство «Чернігівське», яке є правонаступником ДГ «Чернігівське», було протиправно позбавлено прав на зазначену земельну ділянку сільськогосподарського призначення.
 
З метою усунення зазначених порушень та захисту порушених прав Державного підприємства Козелецька окружна прокуратура звернулася з позовом до Господарського суду Чернігівської області.
За інформацією Козелецької окружної прокуратури
 

кількість переглядів: 976