07.03.2018

У прокуратурі області відбувся семінар із питань організації роботи у сфері запобігання та протидії корупції

  

У прокуратурі області 05.03.2018 у режимі відеоконференції відбувся семінар, організований Генеральною прокуратурою України, на тему: «Актуальні питання застосування антикорупційного законодавства щодо дотримання вимог фінансового контролю».

У заході взяли участь керівники структурних підрозділів прокуратури області, керівники місцевих прокуратур, їх заступники та прокурори прокуратур, відповідальні за вказаний напрям роботи.

Відкриваючи семінар, начальник відділу організації діяльності у сфері запобігання та протидії корупції Генеральної прокуратури України Валентина Сенник, наголосила на актуальності питання забезпечення декларування особами, уповноваженими на виконання функцій держави для протидії корупційним проявам.

Під час семінару доповідачами висвітлено особливості заповнення декларації особами, уповноваженими на виконання функцій держави, проблемні питання подання повідомлення про суттєві зміни у майновому стані, необхідності суворого дотримання вимог Закону України «Про запобігання корупції» при поданні декларації прокурорами.

Особливу увагу доповідачі зосередили на відповідальності, передбаченої законодавствам за порушення у сфері декларування, а саме за несвоєчасне подання без поважних причин Е-декларації, неповідомлення або несвоєчасне повідомлення  про суттєву зміну майнового стану (ч. ч. 1, 2 ст. 172-6 КУпАП).

Семінар пройшов у формі живого діалогу, у ході якого учасники обговорювали проблемні питання, обмінювались думками та ділились досвідом.                                           

Прес-служба прокуратури Чернігівської області

кількість переглядів: 361