14.05.2019

За прокурорського втручання бюджет Чернігівської міської ради поповнився на майже півмільйона гривень

  

Органами прокуратури області вживаються системні заходи представницького характеру з метою захисту інтересів держави щодо стягнення збитків за користування земельними ділянками під об’єктами нерухомості.

Зокрема, прокуратурою області в інтересах Чернігівської міської ради заявлено позов про стягнення упущеної вигоди у сумі близько 500 тис грн з товариства з обмеженою відповідальністю. Позов мотивовано тим, що відповідач згідно договорів купівлі-продажу є власником нерухомого майна у м. Чернігові, розміщених на земельній ділянці комунальної власності загальною площею 0,9253 га. Водночас, з метою уникнення від сплати орендної плати, суб’єкт господарювання тривалий час ухилявся від укладення договору оренди.  

З метою поновлення інтересів держави в особі міської ради, прокурор звернувся з позовом, який рішенням господарського суду задоволено та, після набрання законної сили, звернуто до виконання.

За дієвого прокурорського контролю за виконанням рішення суду, боржником забезпечено сплату коштів на рахунки Чернігівської міської ради, зокрема 18.04.2019 до міського бюджету зараховано залишок заборгованості в розмірі понад 180 тис грн. Таким чином, рішення суду виконано у повному обсязі.

Подальша робота з цих питань триває.  

        

Прес-служба прокуратури Чернігівської області

 

кількість переглядів: 147