Контраст contrast
Шрифт Очистити
Сховати налаштування
 
01.04.2024

У Чернігівській обласній прокуратурі проведено спільну нараду керівників правоохоронних органів

  

Під головуванням виконувача обов’язків керівника обласної прокуратури Філіпа Бєликова  проведено спільну нараду керівників правоохоронних та інших державних органів щодо удосконалення взаємодії під час досудового розслідування кримінальних проваджень за фактами зникнення осіб безвісти за особливих обставин та жорстокого поводження з українськими військовополоненими.

У заході взяли участь керівники структурних підрозділів обласної прокуратури, представники УСБУ в Чернігівській області, ГУНП в Чернігівській області, П’ятого слідчого відділу (з дислокацією у м. Чернігові) ТУ ДБР, розташованого у м. Києві, Управління з питань осіб, зниклих безвісти за особливих обставин (Секретаріат Уповноваженого з питань осіб, зниклих безвісти за особливих обставин) Міністерства внутрішніх справ та Чернігівського обласного центру комплектування та соціальної підтримки.

На нараді обговорили спільні шляхи вирішення проблемних питань, які виникають під час розслідування фактів утримання цивільних осіб та військовослужбовців у полоні, їх катування, повноти обліку таких відомостей та правової кваліфікації дій представників держави-агресора, налагодження взаємодії щодо обміну інформацією про такі події.

Виконувач обов’язків керівника обласної прокуратури звернув увагу присутніх на необхідність забезпечення дотримання прав потерпілих від вказаних злочинів та їх підтримки, а також сприяння уповноваженим органам при здійсненні заходів щодо повернення наших громадян на підконтрольну територію України.

«Маємо розуміти, що за кожним таким фактом – долі людей, сімей, які чекають повернення своїх рідних з полону», – зазначив Філіп Бєликов.

За результатами наради розроблено спільні заходи для удосконалення взаємодії правоохоронних та інших державних органів з цих питань.

Пресслужба Чернігівської обласної прокуратури

кількість переглядів: 134