Контраст contrast
Шрифт Очистити
Сховати налаштування
 
14.05.2024

Колаборанта, який склав присягу на вірність «лнр» засуджено до 13 років позбавлення волі

  

За публічного обвинувачення прокурорів Чернігівської обласної прокуратури у порядку спеціального судового розгляду визнано винним 36-річного мешканця Луганської області у колабораційній діяльності (ч. 7 ст. 111-1 КК України). Вироком Деснянського районного суду його засуджено до 13 років позбавлення волі з позбавленням права обіймати посади в правоохоронних органах строком на 15 років та з конфіскацією майна.

Прокурор у суді довів, що чоловік у липні 2022 року, підтримуючи злочинні ідеї кремля щодо окупації Луганщини, пішов на співпрацю з представниками держави-агресора. Він добровільно обійняв псевдопосаду поліцейського у незаконному правоохоронному органі – так званому «Сватівському районному відділі внутрішніх справ МВД лнр», створеному на тимчасово окупованій території.

Сповідуючи ідеї військово-політичного керівництва рф щодо ідеологічної й національної нетерпимості, ненависті до української нації і державності, підтримуючи антиукраїнські рухи, з корисливих мотивів та хибного почуття кар’єризму, обвинувачений склав присягу на вірність так званої «лнр» та її народу.

Досудове розслідування здійснювалося слідчим відділом Управління СБУ в Чернігівській області.

Наразі вирок не набрав законної сили.

Пресслужба Чернігівської обласної прокуратури

кількість переглядів: 76