18.06.2015

Господарським судом за участі прокурора не допущено введення ПАТ «Будівельна компанія «Домобудівник» в процедуру ліквідації

   

Ухвалою господарського суду Чернігівської області продовжено строк процедури санації Публічного акціонерного товариства «Будівельна компанія «Домобудівник», що має на меті відновлення роботи підприємства.

Нагадаємо, що у провадженні господарського суду з листопада 2013 року перебуває справа про банкрутство одного з найпотужніших забудовників в області - ПАТ «Будівельна компанія «Домобудівник», з майновими вимогами у якій звернулися державні органи та понад 80 громадян.
    
У судовому засіданні заставний кредитор – ПАТ «Райффайзен Банк «Аваль», незважаючи на повне врахування та усунення всіх його зауважень, не схвалив план санації боржника, що фактично поставило під загрозу можливість відродження підприємства-забудовника та погашення кредиторських вимог, насамперед перед фізичними особами-інвесторами.

Таким чином, банк фактично намагався спровокувати введення процедури ліквідації боржника, що має своїм наслідок повне припинення діяльності підприємства-забудовника  та розпродаж його майна.

Водночас представник прокуратури та інші кредитори на законних підставах проти таких дій банку заперечили,  що було підтримано судом.

Таким чином, згідно ухвали суду процедуру санації (відновлення діяльності) ПАТ «БК «Домобудівник» продовжено.

 

 

Прес-служба прокуратури Чернігівської області

кількість переглядів: 1724