03.12.2019

Правоохоронцями викрито незаконну діяльність групи осіб з виготовлення та продажу тютюнових виробів, маркованих підробленими марками акцизного податку та фальсифікованої алкогольної продукції відомих торгових марок

  

За процесуального керівництва прокуратури Чернігівської області, у ході розслідування кримінального провадження за фактом незаконного виготовлення, зберігання, транспортування та збуту незаконно виготовлених тютюнових виробів, маркованих підробленими марками акцизного податку,  та алкогольної продукції з недоброякісної сировини (ч. 1 ст. 199,      ч. 3 ст. 204 КК України), викрито діяльність групи осіб з виготовлення та продажу незаконно виготовлених тютюнових виробів, які марковані підробленими марками акцизного податку та алкогольних напоїв з використанням брендів відомих торгових марок.

Завдяки скоординованим процесуальним керівником заходам співробітниками органів фіскальної служби встановлено, що на території  м. Чернігова та м. Городня організовано виготовлення та масовий продаж незаконно виготовлених тютюнових виробів та алкогольних напоїв невстановленого походження, у тому числі з використанням харчових домішок.

Реалізація фальсифікованих тютюнових виробів та алкогольних напоїв здійснювалась на торгівельних точках місцевих ринків.

На підставі ухвал суду, прокурорами та слідчими за участі працівників оперативного управління ГУ ДФС у Чернігівській області проведено 11 обшуків на території м. Чернігів та м. Городня.

За результатами їх проведення виявлено та вилучено із незаконного обігу 58887 пачок сигарет орієнтовною вартістю         2 млн 180 тис. грн,  515 літрів незаконно виготовлених алкогольних напоїв вартістю 95 тис. грн, а також транспортний засіб за допомогою якого здійснювалося транспортування незаконно виготовлених тютюнових виробів.

Всього вилучено майна на суму понад 2,5 млн грн, у тому числі підакцизних товарів на суму 2 млн 275 тис. грн.

На даний час досудове розслідування триває, встановлюються всі обставини вчиненого кримінального правопорушення.

Прес-служба прокуратури Чернігівської області

кількість переглядів: 288