25.06.2021

5 років позбавлення волі – вирок мешканцю м. Мени, який у стані алкогольного сп’яніння скоїв смертельну ДТП

        

Чернігівською обласною прокуратурою забезпечено підтримання публічного обвинувачення у кримінальному провадженні за фактами порушення правил безпеки дорожнього руху, що спричинило смерть потерпілого та залишення особи в небезпеці (ч. 2 ст. 286, ч. 1 ст. 135 КК України).

Вироком Менського районного суду 27-річного мешканця м. Мени визнано винним у скоєнні злочину та призначено покарання у виді 5 років позбавлення волі з позбавленням права керувати транспортними засобами на 3 роки.

У судовому засіданні встановлено, що вранці 28 листопада минулого року на автодорозі неподалік с. Ліски (колишнього Менського району) підсудний, керуючи автомобілем у стані алкогольного сп’яніння, здійснив наїзд на велосипедиста, який рухався в попутному напрямку в смузі руху автомобіля. Після скоєння наїзду громадянин не зупинився і покинув місце ДТП

Унаслідок отриманих травм того ж дня велосипедист помер у лікарні.

Примітка: вирок суду першої інстанції набирає законної сили після закінчення строку подання апеляційної скарги, встановленого КПК України, якщо таку скаргу не було подано. У разі подання апеляційної скарги судове рішення, якщо його не скасовано, набирає законної сили після ухвалення рішення судом апеляційної інстанції (ст. 532 КПК України)..

Пресслужба Чернігівської обласної прокуратури

 

кількість переглядів: 222