Контраст contrast
Шрифт Очистити
Сховати налаштування
 
01.06.2023

Організатор злочинної групи постане перед судом

  

Прокурорами Чернігівської обласної прокуратури скеровано до суду обвинувальний акт стосовно організатора злочинної групи за фактами готування, замаху та таємного викрадення чужого майна (ч. 3 ст. 15 ч. 4 ст. 185, ч. 1 ст. 14 ч. 5 ст. 185,  ч. 5 ст. 185, ч. 3 ст. 28 ч. 2 ст. 194 КК України).

За даними слідства, на початку серпня 2022 року мешканець Ніжинського району, з метою таємного викрадення чужого майна на території Чернігівської області з проникненням до господарств, квартир та інших сховищ, створив та очолив стійку організовану злочинну групу.

Організатор злочинної схеми здійснював загальне керівництво організованою групою, підшукував об’єкти для подальшого скоєння крадіжок, розподіляв ролі між її учасниками.

З метою вчинення злочинів та недопущення викриття, правопорушники використовували електронний пристрій з камерою малого розміру (ендоскоп), пригнічувачі радіочастот, GPS-трекери із магнітами для приєднання до транспортних засобів, радіостанції, відмички замків та автомобілі різних марок.

За час злочинної діяльності організована група здійснила 10 кримінальних правопорушень проти власності. Загальна сума збитків становить понад 1 млн грн.

Викриття протиправної діяльності проводилося слідчими СУ ГУНП в Чернігівській області, за оперативного супроводу УКР ГУНП в Чернігівській області.

Примітка: відповідно до ст. 62 Конституції України особа вважається невинуватою у вчиненні злочину і не може бути піддана кримінальному покаранню, доки її вину не буде доведено в законному порядку і встановлено обвинувальним вироком суду.

Пресслужба Чернігівської обласної прокуратури

кількість переглядів: 595